Home News Otodom z kampanią w TV i w sieci
18/03/2019

Otodom z kampanią w TV i w sieci

– Własne mieszkanie to niezależność, swoboda, luz. To tam możesz być naprawdę sobą, bo tylko ty decydujesz, co jak i z kim będziesz w nim robił. A wymarzone mieszkanie najłatwiej znajdziesz przez Otodom – tak ideę kreatywną kampanii opisuje @@ z agencji Scholz & Frends Warszawa. Jak dodaje, życie po swojemu, realizacja pasji i luz związany z decydowaniem o swoim życiu we własnym mieszkaniu przedstawione są nie tylko w głównym spocie, ale i w bumperach, które zobaczyć będzie można online.

Na to, że kampania zatytułowana „U siebie” toczyć się będzie w dużej mierze w sieci, zwraca uwagę Agata Polińska, szefowa marketingu Otodom.– Znaczącą rolę odgrywać będą media społecznościowe. Wkrótce ogłosimy konkurs, który rozgrywać się będzie na Instagramie. Dla uczestników będzie on nie tylko okazją do zdobycia atrakcyjnych nagród, ale i pretekstem do świetnej zabawy – zapowiada.

Ten sposób komunikacji podpowiadają nie tylko obecne trendy, ale i grupa docelowa kampanii. – Jest ona adresowana do młodszej grupy docelowej niż dotychczasowe. Tym razem chcemy dotrzeć do osób w wieku 25-34 lat. Z naszych badań wynika, że wiele spośród nich zamierza w najbliższym czasie kupić własną nieruchomość – opisuje Agata Polińska.

Przypomnijmy, że wspomniane wcześniejsze kampanie telewizyjne marki to „Adresujemy marzenia” z 2016 i 2017 roku oraz „Drzewo” z 2017 i 2018 roku. Emisja spotów „U siebie” zaplanowana jest do końca marca.

Otodom jest najpopularniejszym serwisem ogłoszeniowym w branży nieruchomości. Według badania Gemius/PBI, w grudniu 2018 roku odwiedziło go 2 miliony 832 tys. realnych użytkowników. Serwis wraz z OLX.pl, Otomoto i Fixly współtworzy Grupę OLX.

usiebie3