device
Home News Fachowcy przychodzą na ratunek w spocie Fixly
10/09/2019

Fachowcy przychodzą na ratunek w spocie Fixly

Z początkiem września ruszyła pierwsza kampania telewizyjna Fixly, czyli najmłodszej marki w Grupie OLX. Fixly promuje się hasłem “Do usług”, podkreślającym fundament serwisu, czyli właśnie usługi. Jego trzon stanowią kategorie związane z pracami budowlanymi, remontowymi oraz naprawami. Na Fixly znaleźć można jednak również ogrodników, geodetów, fachowców od sprzątania czy projektantów wnętrz.

Remont czy awaria to stresujące sytuacje. Zwykle każdy chce mieć je natychmiast z głowy, a pracę powierzyć komuś “z polecenia”. Na szczęście jest Fixly, gdzie łatwo i szybko znajdziemy sprawdzonego fachowca. Pokazujemy, że wszystko to, co istotne przy wyborze, czyli oceny i opinie poprzednich klientów, a także zdjęcia z realizacji prac są w jednym miejscu. Dzięki temu znalezienie fachowca nigdy nie było takie proste! – wyjaśnia Daniel Piątkowski, Marketing Manager w Fixly.

Za koncepcją oraz częścią kreatywną stoi agencja GoldenSubmarine. Reżyserem spotu jest Daniel Jaroszek. Realizacją zajął się dom produkcyjny One Production, a za strategię mediową oraz zakup mediów odpowiada UM (grupa IPG Mediabrands). Poza spotem telewizyjnym wrześniowa kampania Fixly obejmuje działania outdoorowe oraz online’owe.

Fixly jest młodą marką, potrzebującą dużego rozgłosu, żeby utrwalić się w świadomości konsumentów – mówi Paweł Janas, Creative Director w GoldenSubmarine – To skłoniło nas do poszukania kreatywnego rozwiązania, spełniającego wymagania briefu, ale też wymykającego się nudzie reklamowej rutyny. Wzięliśmy się do pracy i tym oto sposobem powołaliśmy do życia “Świat Fixly”, pełen fachowców wykonujących rozmaite zlecenia, naprawy, remonty. Świat jak z magicznej opowieści Wesa Andersona. Wysmakowany, estetyczny, pełen symetrii, eleganckich ujęć i designerskich wnętrz.